+90 216 575 05 05

HİZMETLER

İKİ NOKTA

VERİ TOPLAMA VE SAHA ARAŞTIRMALARI

İkiNokta, kendi veritabanını ve haritalarını güncel tutmak ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için sahadan veri toplama işlemlerini gerçekleştirmektedir. Sahadan toplanan bilgi, gerçek zamanlı olarak veritabanına aktarılmaktadır.


İkiNokta, müşterileri için özel projeler kapsamında her türlü coğrafi veriyi toplamakta ve istenilen formatta sunmaktadır.


İKİ NOKTA

COĞRAFİ KODLAMA (GEOCODING)

Geocode, adres verilerinin koordinatlandırılması olarak tanımlanır. Koordinatlandırma işlemiyle birlikte harita altlıkları üzerinde görüntülenmesi veya istenilen formatta teslimi gerçekleştirilebilir. Ayrıca koordinatlı verilerinizin adres verisine dönüşümü de gerçekleştirilebilir.

İKİ NOKTA

ROTALAMA

Seçilen noktalar arasındaki rotanın belirtilen kriterler doğrultusunda en uygun şekilde planlanması ve harita üzerinde konumlandırılması İki Nokta rotalama modülü ile sağlanabilmektedir. Taşımacılık, lojistik, dağıtım, satış pazarlama faaliyetleri bu modülün kullanım alanlarındandır.

İKİ NOKTA

Türkiye
Adres
Standardizasyonu


TAS, Türkiye Adres Standardizasyonu, karmaşık ve standart olmayan adres verilerinin standartlaştırılması ve Geocode (Coğrafi Kodlama) edilmesidir.


Serbest bilgi giriş formatında girilmiş olan müşteri adres bilgilerinin; bir karakter serisi olarak alınıp, il, ilçe, mahalle, bulvar, cadde, sokak kapsamında ayrıştırılması ve İki Nokta veri tabanında bulunan bilgiler ile kapı numarasına kadar indirgenip adreslerin standart hale getirilmesidir.
İKİ NOKTA

CBS DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

İki Nokta, Coğrafi Bilgi Sistemleri alanında müşteri ihtiyaçlarına özel olarak danışmanlık hizmetleri vermekte ve anahtar teslim çözümler sunmaktadır.


İki Nokta, CBS danışmanlık hizmetlerinde, her biri konusunda uzman olan kadrosu ile, her sektörün kendi ihtiyaç ve beklentilerine uygun çözümler geliştirmektedir.


İki Nokta, CBS Danışmanlık Hizmetleri sayesinde firmaların iç ve dış verimlilikleri ile marka değerlerinin en iyi noktaya ulaşmasına katkı sağlanmaktadır.


İKİ NOKTA

PANORAMİK SANAL TUR

İki Nokta 360° panoramik görüntüleme teknolojisi işletmenizin kapılarını sanal ortamda hedef kitlenize açarak, marka değerinizi arttırmanıza katkı sağlayan bir sanal gezinti teknolojisidir. İnternet erişiminin olduğu her yerde Google Maps ve sitenizden işletmenizin tanıtımını sağlar. İki Nokta 360° işletmenizin tanıtımına ayırdığınız yüksek reklam bütçelerini azaltarak, geniş kitlelere ulaşmanızı sağlar. Sosyal medya üzerinde de kullanılabilen en etkili pazarlama araçlarından birisidir. Aynı zamanda VR desteği ile sanal ortamlarda gerçek bir gezinti deneyimi yaşanmasını sağlamaktadır.
Detaylı bilgi için www.ikinokta360.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.